درباره ما

از خوب به عالی تلاش هر روز ماست


شروع به کار

مدیریت لوله و اتصالات مسعود در سال ۱۳۷۶ با سرمایه گذاری مشارکتی در تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن از پیشگامان این صنعت در ایران است ، که از سال ۱۳۹۲ با توکل بر خدای متعال و همکاری جمعی از پرسنل متخصص و با تجربه ، بطور مستقل تولید با برند لوله و اتصالات مسعود را آغاز نمود.

تعهد مجموعه

تولید محصول ، با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه ، دستگاههای مدرن و تمام اتوماتیک و متخصصان متعهد و با تجربه

هدف و انگیزه

پرسنل متعهد لوله و اتصالات مسعود با اعتقاد به نوآوری در تولید همواره در تلاشند تا جهشی از حال خوب به  عالی داشته باشند!

لوله پلی پروپیلن

امروزه صنعت ساختمان به یکی از فعالترین صنایع جهانی تبدیل شده و در کشورما نیزاز بخش های بسیار مهم اقتصادی و اجتماعی محسوب می گردد. در میان صنایع وابسته به ساختمان ، مهمترین واساسی ترین بخش آن صنعت تاسیسات می باشد که لوله واتصالات مورد استفاده در ساختمان ، بعنوان رگها ی حیاتی بشمار می آید که نقش تعیین کننده ای در سلامت آن دارد. در دهه هفتاد جایگزینی مناسب برای لوله های فلزی ومسی در صنایع مختلف خصوصا صنعت ساختمان احساس می شد. این موضوع باعث شد تا تعدادی از صاحب نظران صنعت کشور با بیش از ۳۵ سال تجربه در زمینه پیاده سازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی ، با هدف توسعه وبکارگیری صنعت تاسیسات ساختمان  اقدام به تولید لوله و اتصالات پلیمری نمود

shir03
shir-2

درباره لوله و اتصالات مسعود

شرکت لوله و اتصالات مسعود رسماً فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ در زمینه تولید لوله و اتصالات پلیمری تک لایه آغاز نمود و با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه ، دستگاههای مدرن و تمام اتوماتیک و متخصصان متعهد و با تجربه ، توانسته است  در زمینه تولید لوله و اتصالات تک لایه و چند لایه ( سه لایه و پنج لایه )  محصولاتی با کیفیتی ممتاز را به بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه نماید.

این مجموعه به پاس قدردانی از مشتریان خود و در راستای اهداف شرکت مبنی بر بالا بردن کیفیت محصول توانست گواهینامه استاندارد ملی ایران جهت تولید لوله و اتصالات و گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن را اخذ نماید .

پرسنل متعهد لوله و اتصالات مسعود با اعتقاد به نوآوری در تولید همواره در تلاشند تا محصولات و خدماتی عالی به بازار عرضه نمایند.

Newer post older post home may 1, 2014 over the last few days, I have been sharing here in educational technology and mobile learning some useful resources that teachers can draw on to find http://www.theleader.info/2019/10/28/how-to-study-in-college-achieve-success-easily/ educational free ebooks.